Тютюн UNITY 100 гр

Тютюн UNITY 100 гр

Тютюн Unity
Тютюн Unity – новинка на українському ринку. Поки він ще тільки набирає популярності і знаходить своїх шанувальників, але слід зазначити, що цей процес відбувається досить швидкими темпами. Багато хто з тих, хто вже встиг спробувати курильні властивості суміші та оцінити палітру ароматів, залишають гарні відгуки, характеризуючи муассель як якісний і доступний продукт, який цілком може конкурувати з кальянними забивками відомих брендів.

Особливості тютюну Unity
Муассель Unity – це вдале поєднання тютюнових листів двох сортів: Virginia та Berley. Кожен сорт по-своєму впливає якість суміші. Virginia - найвідоміший сорт тютюну, про який напевно чув кожен кальянокурець, тому що його листя становлять основу більшості забивань. Це легкий сорт із невеликим вмістом нікотину. До того ж, він має низьку міцність і приємний м'який смак. Але особливу роль відіграє підвищений вміст у листі цукру, який робить тютюн більш жаростійким. Листя ретельно подрібнюють, що забезпечує їх якісне просочення сиропами і дозволяє краще розкритися смаку.

Листя Berley, навпаки, має підвищений вміст нікотину і набагато менше цукру. У процесі куріння демонструють фортецю. Суміш із листя двох сортів тютюну Virginia та Berley - це бездоганне поєднання, яке під час покуру демонструє вишуканий аромат і, певною мірою, нікотинове сп'яніння.

Листя ретельно просочується ароматами, виробленими європейськими компаніями. У складі немає шкідливих хімічних добавок, тому в процесі куріння і після цього ви не відчуєте неприємного присмаку. І, нарешті, на увагу заслуговує висока димність, яка дозволяє з головою поринути в обстановку східних кальянних.

Загалом до переваг тютюну Unity можна віднести такі характеристики:

  • хороша жаростійкість – муассель важко спалити, а якщо так станеться, то смак можна відновити;
  • якісне просочення - смак відчуватиметься тривалий час;
  • середня фортеця - тютюн приємно куритиме як досвідченому кальянокурцеві, так і новачкові;
  • Висока тривалість куріння.
  • Тютюн можна забивати щільно або розпушувати - все залежить від того, яку міцність ви хочете отримати. Розігрівати рекомендується на 3-4 кубиках вугілля протягом 3-5 хвилин. Можна курити як на калауді, так і стелити фольгу.

Де купити тютюн для кальяну UNITY в Україні за вигідною ціною?

В інтернет-магазині https://megatyaga.com.ua представлений величезний вибір тютюну для кальяну різних торгових марок, зокрема UNITY . Ми надаємо своїм клієнтам:

  • гарантії якості та оригінальності всієї продукції в каталозі;
  • доступні ціни без високих націнок на весь асортимент;
  • зручні форми оплати;
  • швидку доставку до будь-якого регіону.

Оформити замовлення можна безпосередньо на сайті в один клік.Лидер продаж!
Новинка
Тютюн Unity Fresh Lemonade (Свіжий Лимонад) 100 гр
Лидер продаж!
Новинка
Тютюн Unity Berry Jelly (Ягідне Желе) 100 гр
Новинка
Тютюн Unity Brownie (Брауні) 100 гр
Тютюн Unity Brownie (Брауні) 100 гр
250 грн
Лидер продаж!
Новинка
Тютюн Unity Coconut Shake (Кокосовий Шейк) 100 гр
Показано від 1 до 12 з 14 (всього сторінок: 2)
0
0